CİHAN HATİPOĞLU’NDAN İNCE HAREKET!

Geçtiğimiz haftalarda sizlere Dj. Cihan Hatipoğlu’ nun kitabının yakınlarda çıkacağın söylemiştim

Magazin

CİHAN HATİPOĞLU’NDAN İNCE HAREKET! Geçtiğimiz haftalarda sizlere Dj. Cihan Hatipoğlu' nun kitabının yakınlarda çıkacağın söylemiştim. Ciddi bir hayran kitlesi bulunan Cihan' ın “ İçimdeki Şarkıyı Susturamazsın” adlı kitabı 30 Ekim' de tüm kitapçılarda olacak. 7 Kasım' da ise Tüyap' ta ilk imza gününü yapacak olan Cihan' in birde süprizi olacak. Kitap ve cd bir arada olacak.


Aralarında Ayşe Özyılmazel, Deniz Seki, Demir Demirkan, Egoist, Fettah Can, Harun Kolçak, Hazal, İlkay Sipahi, İzel, Meyra,Özcan Deniz ve Serkan Çağrı' nın unutulmayacak şarkıları bu CD'nin içinde yer alacakmış ve Cihan bize şarkılarının her hikayesinin başka olduğunu ve yarım kalan aşkların şarkılarının asla yarım kalmayacağını bu kitabında uzun uzun anlatıcak. Bu kitabın, en önemli özelliği ise iki yıl önce lösemi hastalığından hayatını kaybeden genç radyocu Beyzah Alabay anısına LÖSEV yararına özel baskısıyla kitap geliri vakfa bağışlanacak ve aynı zamanda CD'de Beyzah Alabay'ın da sesi duyulup, anılacak.Azra Ayşegül Ok
[email protected]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: