CİHAN ÜNAL'IN YENİ ROL ARKADAŞI BELLİ OLDU?

“Özel Hayatlar”dan ayrılan Hande Ataizi’nin rolünü üstlenen Meral Bilginer, oyuna Cihan Ünal’la birlikte Alanya’da hazırlanıyor.

Magazin

CİHAN ÜNAL'IN YENİ ROL ARKADAŞI BELLİ OLDU? Hande Ataizi, rol arkadaşı Cihan Ünal’la tartıştıktan sonra başrolünü üstlendiği “Özel Hayatlar” oyunundan ayrılmıştı. Ataizi’nin yerine ekibe Devlet Tiyatrosu oyuncusu Meral Bilginer katıldı. “Özel Hayatlar”ı sahneleyen Tiyatro İstanbul’un kurucularından Gencay Gürün, Bilginer’in rolüne Alanya’da Cihan Ünal’la birlikte hazırlandığını söyledi: “Yaşananlardan dolayı çok üzgünüz. Konusuyla, ekibiye, gişesiyle çok başarılı bir oyundu. Böyle bir şanssızlık bizi çok üzdü. Şimdi Meral Bilginer, Cihan Ünal’la birlikte kısa zamanda çok başarılı olan bu oyunu yeniden çıkarmaya çalışıyor. Cihan Bey, Alanya’da üniversitede hocalık yapıyor. Meral Hanım da onun derslerine girmek için Alanya’ya gitti.” Gürün, kanser hastaları yararına Kıbrıs’ta sahnelenmesi planlanan, ancak Hande Ataizi oynamadığı için iptal edilen oyunla ilgili de şunları söyledi: “Meral Bilginer, hâlâ Devlet Tiyatroları kadrosunda. Resmi izne henüz çıkmadığı için Kıbrıs oyununun tarihi netleşmedi.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: