'ÇIKLARSAM OLAY ÇIKAR'

“Ben hem kulağa hem göze hitap ediyorum ama beni kıskanan çok” diyen şarkıcı Dilek Pınar, “Başarımı çekemeyenleri açıklarsam olay çıkar” diyor!..

Magazin

'ÇIKLARSAM OLAY ÇIKAR' DÖRT yıllık suskunluğunu ‘Randevu’ isimli albümü ile bozan Dilek Pınar, oldukça dertli. Başarısını kıskanan insanların ayağına çelme takmaya çalıştığını söyleyen Dilek Pınar, “Ben tırnaklarımla kazıyarak bir yerlere geliyorum. Ama insanlar o kadar terbiyesiz ki, önünüze engel koyuyorlar. Çünkü onlar başarısız ve birilerinin sayesinde bir yere gelmeye alışmışlar. Çalışan insanların emekleriyle oynuyorlar” diyor. ‘Başarımı çekemiyorlar’ Genç, güzel ve başarılı olduğunu söyleyen Pınar, “Usta isimlerle çalıştım bir albüm yaptım. Birbirinden güzel 11 şarkım var. Hepsine de klip çekeceğim. Ama bazı insanlar var ki, bu başarıyı kıskanıyorlar. Onların isimlerini şimdi açıklamıyorum. Ama açıklarsam ortalık karışır. Evden dışarıya çıkamazlar” diyor.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: