CİLDİNİZ İÇİN TAVSİYELER

Bayanlar her zaman ciltlerinin sağlıklı, genç ve taze görünmesini sağlamaya çalışırlar. Ancak çoğu zaman bunun için birçok kozmetik ürününü tercih ederler. Oysaki küçük dikkatler ve doğal detaylarla da iyi bir cilde sahip olabilirler.

Magazin

CİLDİNİZ İÇİN TAVSİYELER Her gün güneş kremi kullanmak belki bir kozmetik ürünü örneği ama, böyle bir ilgi, cildinizin yaşlanmasına karşı uygun bir bakım ve koruma sağlar.

Cildiniz için gecce rejimi uygulamak oldukça önemlidir. Hemen her kadının bir gecce kremi ya da gecce bakımı vardır. Önemli olan kullandığınız ürünü veya ürünleri yatma saatinizden 1 saat önce kullanmaktır. Bu sayede deriniz faydalı bir şekilde ürünü emecektir.

Düzenli olarak egzersiz yapmak cildinize sağlıklı parlaklık ve doğallık sağlayan besin ve oksijen akışını arttıracaktır.

Kullanacağınız ürünleri dikkatle seçmelisiniz; çünkü her cilt tipi farklıdır ve sizin için hangi ürünün en uygun olduğunu mutlaka bulmalısınız. Aksi takdirde kötü etkiler ve sivilceler görülecektir.

Makyaj yapmamak neredeyse imkansız ama asla makyajınızla uyumamanızı tavsiye ediyoruz. Cildiniz için hiç doğal bir durum değildir. Yağlanmaya karşı var olan deri rutininizi kötü etkiler ve akne oluşumuna neden olur.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: