ÇILGIN AŞIKLAR!!

Sevgililer Günü'nde eşine 'İnek' hediye etti..

Magazin

ÇILGIN AŞIKLAR!! Sevgililer Günü, bu yıl da birbirinden çılgın hediyelerle kutlanıyor.
Hollywood’un ünlü fotoğrafçısı Jasin Boland nişanlısı Maria Moral Pena’ya sevgililer gününde unutulmaz bir hediye verdi.

Nişanlısı için satın aldığı evi paket yaptıran Boland 23 metrelik kurdeleyle süslediği hediyesini göstermek için nişanlısını bir helikopter gezintisine çıkardı.

İngiltere, Gloucestershire’da bulunan evin üzerine geldiklerine nişanlısının kendisine bir inşaat alanı göstermek istediğini sanan Alman asıllı Pena dev paketi görünce gözlerine inanamadığını belirtti. 29 yaşındaki Pena şöyle konuştu: ‘Helikopterden aşağıya baktığımda önce bir inşaat alanında olduğumuzu düşündüm. Sonra dev kalpleri gördüm. O an şaşkınlıktan ne yapacağımı bilemedim. O çok tatlı bir adam’.

Çılgın aşık, buz pistinde 100 gül ile evlilik teklif etti

Bursalı romantik aşık Gürcan Yolcu, buz pistinin tam ortasında kayarken cebindeki tek taş pırlanta yüzüğü çıkartıp, sevdiği kıza evlenme teklif etti. Önce şaşıran, sonra gözyaşlarına boğulan Nihan Kurşun ise başının üzerine yağan 100 kırmızı gül eşliğinde 'Evet' dedi.

26 yaşındaki Gürcan Yolcu inanılmaz bir fikirle alışveriş merkezinin ortasındaki buz pistinde sevdiği kıza evlenme teklif etti. Tek taş pırlanta yüzüğü ve bir buket kırmızı gülü Nihan Kurşun'a sunan Yolcu, merak dolu bakışlara aldırmayarak buzda diz çöktü ve 'Benimle evlenir misin?' dedi. Genç bayanın 'Evet' cevabından sonra, alışveriş merkezinin üst katlardan buz pistine tam 100 adet kırmızı gül atıldı. Ortaya çıkan müthiş görüntü, o sırada alışveriş merkezinde bulunan tüm ziyaretçilere duygusal anlar yaşattı. Geçtiğimiz yıl alışveriş merkezinde eğlenirken tanıştıklarını anlatan genç damat adayı, 'Sıradan bir evlilik teklifi olsun istemedim. İnsan, hayatında kaç kez böyle teklifte bulunur ki? İskelede havai fişekler patlatabilir, çalıştığı yerin çıkışına evlenme isteğimi ifade eden kocaman bir tabela astırabilir veya balık oltasının ucuna takabilirdim yüzüğü. Uzun süredir düşünüyordum zaten, en sonunda buz pistinde karar kıldım. Kulağa çok romantik geliyordu' dedi.

Evlenme teklifini kabul ederken ağlayan Nihan Kurşun ise kendisine hazırlanan bu romantik sürprizin hayatının en şaşırtıcı deneyimi olduğunu söyledi. Çiftin 16 Aralık'ta ailelerin de katılacağı sade bir törenle nişanlanacağı öğrenildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: