'ÇILGIN BİR EKİBİZ!'

'Dudaktan Kalbe' dizisinin 'Nimet'i Gözde Kansu; en son ne zaman aşık olduğundan, en son neye güldüğüne kadar hayatındaki 'son'ları açıkladı. İşte Kansu'dan özel itiraflar.....

Magazin

'ÇILGIN BİR EKİBİZ!' * En son ne zaman haksızlığa uğradığınız?
İki hafta önce çok beğenerek bir ayakkabı satın almıştım. Sonra aynı ayakkabının indirime girdiğini gördüğümde, haksızlığa uğradığımı hissettim.

* En son ne zaman akşamdan kalma oldunuz?
'Dudaktan Kalbe' dizisinden bir arkadaşımızın doğum günüydü. Ekipçe dışarıda çok eğlenceli bir gece geçirdik. O gecenin sabahında yaşadığım başağrısı feciydi. Akşamı güzel de, ertesi günü çok zor geçiyor.

* En son ne zaman çılgınca dans ettiniz?
Aynı doğum günü partisinde. İnsanın çalıştığı ekiple iş sonrası bu kadar eğlenmesi şahane. Biz, hiç fire vermeden çılgınca dans etmeyi seven bir ekibiz!

* En son ne zaman uykunuz kaçtı, uyuyamadınız?
Geçen hafta çekimden geç saatte eve döndüğümde yastıkla bir türlü anlaşamadık. Daha fazla direnmedim ve kalkarak, gün ağarana kadar yazı yazdım.

* En son ne zaman diyet yaptınız?
Çok uzun zamandır diyet yapmıyorum. Aslında enteresan ama diyetler benim iştahımı daha çok açıyor. Genellikle zaten az yediğim için özellikle diyet yapmamaya çalışıyorum.

* En son ne zaman sağlıksız şeyler yediniz?
Her gün yiyorum. Ucundan azıcık şeklinde, her canım istediğinde yiyorum.

* En son ne zaman birine, 'sana aşığım' dediniz?
4-5 yıl önce. Sonra da aralıklarla tekrarladım.

* Ve son sözünüz?
Her sonu hissettiğimde Mevlana'nın şu sözleri aklıma gelir: 'Her gün bir yerden göçmek ne iyi/ Her gün bir yere konmak ne güzel/ Bulanmadan donmadan akmak ne hoş/ Dünle beraber gitti cancağızım/ Ne kadar söz varsa düne ait/ Şimdi yeni şeyler söylemek lazım.'

* En son ne zaman güldünüz?
En son bir tiyatro oyununa çok güldüğümü hatırlıyorum. Yasemin Yalçın Tiyatrosu'nda sahnelenen 'Oyunun Oyunu' isimli oyunda kahkahalara boğuldum. Bu çok güldüğüm eseri, herkese tavsiye ederim.

* En son ne zaman ağladınız?
Yakın arkadaşım Sıla'nın 'Kenar Süsü' adlı şarkısının klibini ilk izlediğimde çok duygulandım ve uzunca bir süre ağladım. Klibi izlerken, çocukluğumdan başlayarak bütün hayatım gözümün önünden geçti.
(Hülya)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: