'ÇILGIN YENGE' ÇOK KONUŞULACAK

İzleyicinin büyük beğenisini kazanan Çılgın Yenge tiyatro oyununda Aydan Şener'in sevgilisi rolünü yine bir kadın oynuyor. Fulden Akyürek, Şener'in sevgilisini oynamaktan çok memnun.

Magazin

'ÇILGIN YENGE' ÇOK KONUŞULACAK Habertürk'te Saba Tümer'in sunduğu programa Çılgın Yenge tiyatro oyununda rol alan Aydan Şener, Abdullah Şahin ve Fulden Akyürek konuk oldu.

Büyük beğeni toplayan ve kapalı gişe oynayan oyunda, Çılgın Yenge Aydan Şener'in sevgilisini yine bir kadın oyuncu canlandırıyor. Ayden Şener'in sevgilisini oynamaktan memnun olduğunu söyleyen Fulden Akyürek, 'Bir oyuncu her şeyi oynamalı. Çok da güzel bir rol. Çok ısındım. İlk Müjdat Gezen oynamış, sonra Abdullah hoca (Şahin). Ben onlardan devraldım. Çok sıcak bir rol, çok zevkli' dedi.

Saba Tümer, 'Hani bazı kadınlar der ya, 'Ah şu dünyaya bir daha gelsem erkek olmak isterdim' deyince Fulden Akyürek, 'Böyle güzel bir kadının sevgilisi olacaksam erkek olarak gelmek güzel bir şey' diye konuştu.

İlk kez bir tiyatro sahnesinde yer alan ve iki karakteri birlikte canlandıran Aydan Şener, oyun sırasında kendilerinin de güldüğünü söyledi. Şener, oyunda sevgilisini canlandıran Fulden Akyürek'in de çok başarılı olduğunu vurgulayarak, 'Çok eğlenceli bir oyun. Biz de oynarken eğleniyoruz. Texti ilk defa okuduğumda kahkahalarla gülmüştüm. Fulden'i görmek lazım, seyretmek lazım. Gerçekten çok başarılı' şeklinde konuştu.

televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: