ÇİLLER'İN YAZ AŞKI MUTLU SONLA BİTTİ

Tansu Çiller'in oğlu Berk Çiller, Bodrum'da denizde öpüşürken görüntülendiği sevgilisi Eda Odabaşı ile Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenen törenle evlendi

Magazin

ÇİLLER'İN YAZ AŞKI MUTLU SONLA BİTTİ Eski Başbakan Tansu Çiller'in oğlu Berk Çiller, önceki gece Eda Odabaşı'yla dünya evine girdi. İstanbul'daki Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapılan düğüne gazeteciler alınmadı. Görüntü vermek istemeyen Tansu Çiller Yeniköy'deki yalısından düğünün yapılacağı mekâna tekneyle gitti. Sarıyer Belediye Başkanı'nın kıydığı nikâhta Berk Çiller'in şahitliğini ağabeyi Mert Çiller yaptı.

300 KİŞİ KATILDI

Basın danışmanlarına, gazetecilere düğünle ilgili hiçbir bilgi aktarılmaması talimatını veren Tansu Çiller, oğlu ve gelininin fotoğraflarını da kimseyle paylaşmadı. Büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen düğüne yaklaşık 300 kişi katıldı. Düğünün davetlileri arasında Cavit-Nursel Çağlar, Murat Bilgin, Vargı Burak, Yasemin Kaya, Yılmaz- Serap Ulusoy, Mehmet Ali-Meyra Ilıcak ve Demet Akalın'ın sevgilisi Emir Tamer de yer aldı. Erdal-Güner Odabaşı çiftinin kızı olan Eda Odabaşı bir süredir Berk Çiller'le birlikteydi. Çift daha önce Esma Sultan Yalısı'nda kıyılacak olan nikâhlarının iptal edildiğini açıklamıştı. Bu yaz Bodrum'da Çiller ailesinin "President" adlı yatında baş başa tatil yapan Berk Çiller ve Eda Odabaşı, aralarındaki buzları eritti ve nikâh masasına oturdu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: