Cilt bakım ürünleri faydalı mı?

Kadınların vazgeçilmezi cilt bakım ürünleri yeterince faydalı mı?

Kadın

Cilt bakım ürünleri faydalı mı? Kadınların aynasının önünde ve çantasında asla vazgeçemedikleri cilt bakım ürünleri her zaman olur. Bu bazen bir krem şeklindedir bazende maske..

Bu cilt bakım ürünleri gençlerde siyah nokta ve akne maskeleri olarak tercih ediliyor. 45 yaş üstü kadınlarda ise tercihi genelde yaşlanma karşıtı kremler oluyor. Bu kremler piyasada oldukça yaygın ve sürekli yeni bir markayla kadınların karşısına çıkıyor. Peki bu kremler ve maskeler gerçekten işe yarıyor mu?

Cilt yapısını ve kalitesini arttıran, cildi sıkılaştıran bazı maddalerin olduğu doğru. Peki bu maddeler kremlerin içinde etkili oluyor mu bilinmez. Bu kremlerin en düşük satış fiyatı 8,99 TL iken en pahalısı 225 TL. Pahalı olan mı daha iyi ucuz olan mı? Bu ürünler bu kadar iyiyse neden kırışıklıklarla başı dertte olup kendini botoksa veren kadınlar var? Biz bu işin içinden çıkamadık.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: