ÇINAR, TOPRAK'A KENDİNİ AFFETTİREBİLECEK Mİ?

"Lale Devri" heyecanlı sahneleriyle bu akşam ekranlara geliyor. Toprak ve Çınar ikilisinin arasındaki ilişkide neler olacak.

Magazin

ÇINAR, TOPRAK'A KENDİNİ AFFETTİREBİLECEK Mİ? Çınar, Toprak’tan özür diler. Toprak onun iyi niyetine inanmak ister, Çınar’a oğlunu gösterecektir. Ancak Toprak’ın da bir isteği vardır. Çınar bir daha bu kapıya gelmeyecektir! Böbrek ağrısı tutan Şeref hastaneye kaldırılır! Haberi alan Çınar da hastaneye koşar. Ahmet’in yaptığı iyiliklere şahit olan Çınar Ahmet’le samimi bir konuşma yapmaya karar verir.

Ancak Ahmet’ten öğrendiği gerçekle sarsılacaktır! Bir taraftan Azra’yı Ilgaz Holding’te işe girmesi için hazırlayan Zümrüt bir yandan da aileyi etkilemeye devam eder. Necip’ten habersiz Reyhanlar’ı yemeğe çağıran Zümrüt, İkbal’le iddialaşır. İkbal bu yemeğin Necip’i çok kızdıracağına emindir. Kim haklı çıkacaktır? Toprak oğlunu kaybetmemek için Ahmet’le nikah masasına oturmayı kabul eder! Bu sırada Toprak’ı geri kazanmayı kafasına koyan Çınar, soluğu Kandilli’de alacaktır. Çınar bilmeden, sevdiği kadını kaybetmemek için zamanla yarışmaktadır!

video...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: