ÇİNLİLER ÇOK KIZDI

Çinli yıldız Zhang Ziyi ne yapsa olay çıkarmaya devam ediyor. Bir Geyşanın Anıları'nda Japon kültürüne ait bir karakteri canlandıran Çinli olarak tepki çeken Ziyi şimdi de kendi halkının eleştiri oklarını üzerinde topladı. Üstelik bunun sebebi de yaptığı iş değil özel yaşamı.

Magazin

ÇİNLİLER ÇOK KIZDI İsrailli sevgilisi Aviv Nevo ile birlikte Karayipler'de bir plajda sereserpe güneşlenirken görüntülenen Ziyi'ye Çinliler ateş püskürdü. İnternet bloglarında yabancı biriyle ilişki yaşadığı için eleştirilen Zhang Ziyi 'Yaptıklarıyla bizi utandırıyor, kültürümüze aykırı davranıyor' suçlamalarıyla karşı karşıya kaldı.


Hatta Zhang Ziyi'nin Çin vatandaşlığından çıkarılmasını isteyenler bile var. Geçenlerde Çin'in en güzel kişisi seçilen Ziyi ise bütün bu eleştirilere 'Ben nişanlımla çok muyluyum. Gerisi beni ilgilendirmiyor' diyerek cevap veriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: