Cingöz Recai'nin galası yapıldı!

Peyami Safa'nın aynı adlı eserinden uyarlanan sinema filmi "Cingöz Recai"nin galası yapıldı. Galaya filmin oyuncularının yanı sıra ünlü isimler akın etti.

Magazin

Cingöz Recai'nin galası yapıldı! Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli ve Musa Uzunlar’ın paylaştığı "Cingöz Recai"nin galası yapıldı.

Bir AVM'de yapılan galaya filmin oyuncularının yanı sıra çok sayıda ünlü isim de katıldı. Filmin galasında Sinem Kobal'ın eşi Kenan İmirzalıoğlu'nu yalnız bırakmadığı görüldü. Kanal D ve Limon Film iş birliğinde Content Turkey imzalı filmin yapımcılığı Hayri Aslan’a, yönetmenliği ise Onur Ünlü’ye ait.

Kadrosunda Serkan Keskin, Fatih Artman, Günay Karacaoğlu ve Algı Eke’nin de yer aldığı filmin fragmanları oldukça ilgi görmüştü. Başak Dizer’in hazırladığı kıyafetler ile kılıktan kılığa giren Kenan İmirzalıoğlu, 13 Ekim’de "Cingöz Recai" olarak izleyici karşısına çıkacak.

Cingöz Recai’nin genel hikâyesi ise şöyle;
“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde. Cingöz Recai herkesin başına bin çorap örerken, ona oynanan kaderin cilvesi güzelleri güzeli Göze’dir."

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: