ÇIPLAK GELİN

“Yabancı Gelin” programında kendilerine eş arayan güzeller, objektif karşısına geçerek birbirinden seksi pozlar verdi.

Magazin

ÇIPLAK GELİN Litvanyalı Akvilina da o cesur isimlerden biri oldu. Henüz 19 yaşında olan Akvilina’nın pozları, erkek yarışmacıların ailesini kızdıracak gibi görünüyor.

Yabancı gelinler çıplak
Star TV’de yayınlanan “Yabancı Gelin” programında Türk gençleriyle evlenmek ve annelerini ikna etmek çabasında görünen gelinlerin seksi fotoğrafları, Boxer dergisinin mart sayısında yayınlandı. Evin içinde evliliğe adım adım yaklaşan yarışmacılardan Amerika’da yaşayan Gelusa, Macar Almirena ve Rus Akvilina seksi pozlarıyla çok konuşulacak.

Litvanyalı Akvilina, henüz 19 yaşında. Seyahat etmeyi çok seviyor. Fransa, Polonya, ıtalya ve Estonya’yı gezmiş. şimdi de “Yabancı Gelin” için Türkiye’de. Kıskanç erkeklerden hoşlanmadığını söyleyen Akvilina için aşk ve karşılıklı saygı bir ilişki için olmazsa olmaz. Lise mezunu ve modellik yapıyor.

Gelusa

27 yaşında Amerikalı. Üniversite mezunu. Finans analisti. Modellik yapıyor. Oğlak burcu. Evliliğinin sonsuza kadar süreceğini çünkü sevdiği insan için herşeyini verebileceğini söyleyen Gelusa’nın evleneceği erkekten tek bir isteği var: Kendisini olduğu gibi sevmesi ve değiştirmeye çalışmaması.

Almirena
24 yaşında ve Macar. Üniversite mezunu. ıletişimci, modellik yapıyor ve Kova burcu. Zeki ve kültürlü erkeklerden hoşlanan Almirena, evleneceği kişinin yakışıklı olmasını değil kendisine aşık olmasını önemsediğini söylüyor. ıtalyan yemekleri ve salata konusunda kendisine fazlasıyla güveniyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: