''ÇIPLAKLIK BENİM İÇİN SORUN DEĞİL''

Magazin

''ÇIPLAKLIK BENİM İÇİN SORUN DEĞİL'' Beş sezondur 'Yaprak Dökümü' dizisinde 'Leyla' karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, “Kariyerimde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyorum” dedi ve ekledi: “Leyla'yı canlandırmak benim için iyi bir sınav oldu. Ama artık güzelliğimi ön plana çıkaracak dişi rollere bürünmek istiyorum. Bundan sonra kendimi ağlarken görmek istemiyorum.” Şu sıralar Penti reklamlarıyla da adından bahsettiren Gökçe Bahadır, hakkında bilinmeyenleri anlattı.

KENDİMİ AŞTIM
Beş yıldır aynı karakteri canlandırmaktan sıkıldınız mı?
Ya da 'Leyla' karakterinin üzerinize yapışmasından rahatsız mısınız? 'Leyla' karakteri üzerime yapıştı mı bilmiyorum ama dizi bittikten sonra kendimi başka bir rolde göreceğimden eminim. Beş yıl boyunca 'Leyla'dan hiç sıkılmadığımı da belirtmek isterim. Çünkü 'Leyla' her oyuncunun isteyeceği türden bir karakter... Onun o melankolik ve şizofrenik halleri oyunculuğuma çok şey kattı. 'Leyla'yla kendimi aştım' diyebilirim. Benim için esas yolculuk bundan sonra başlıyor.

UÇUK TERCİHLER...
Bundan sonra nasıl bir rol sizi tatmin eder?
Bir eroinmanı canlandırmak istediğinizi söylemişsiniz... Evet, o tür uçuk tercihlerim var. İnsanın rolüyle hiç yaşamadığı şeyleri yaşaması güzel... Dizi bitince görsel olarak da değişikliğe gideceğim. Penti reklamı da bu değişikliğin ilk sinyali olarak algılanabilir. Net bir şey yok ama artık kendimi çok ağlarken görmek istemiyorum. Bir müddet o tür rollerden uzak duracağım.

O zaman ilk tercihiniz komedi olacak...
Komediyi çok severim. Normal hayatımda da esprili, gülmeyi seven biriyim ama şu an 'Leyla'dan dolayı kimse dehşet güzel komedi oynayabileceğimin farkına varamaz... Dişiliğimi göstereceğim bir rol de tercih edebilirim. 'Leyla' yüzünden dişiliğimi epey bir geri attım. Onun hakkını vermek için ekranda güzel görünmekten vazgeçtim. O yüzden, güzelliği ön planda olan bir rolde oynamak isterim.

Peki, çıplaklığa bakış açınız nedir?
Göze güzel görünen her şey bana hoş geliyor. Çıplaklık benim için kabul edilebilir bir şey yani... Estetik duruyor ve izleyenlere batmıyorsa güzel demektir.

ŞAN DERSİ ALIYORUM
Esas yolculuk bundan sonra başlıyor dediniz?
Kendinizi bu yolculuğa nasıl hazırlıyorsunuz? Sanat adına biraz zenginleşmek ve keseyi doldurmak adına şu sıralar şan dersi alıyorum. Günün birinde bir müzikal projesi falan olur, ya da bir dizide şarkı söylemem gerekebilir. Bence bir oyuncunun sesini kullanabilmesi çok önemli...

ALİ İLE EVLİLİK YOLUNDA LERLİYORUZ
Yaklaşık 10 senedir oyunculuk yapıyorsunuz. Başlarken düşündüklerinizi gerçekleştirebildiniz mi?
Ağır ama emin adımlarla ilerlediğimi düşünüyorum. Çok büyük hayaller kurarak başlamadım oyunculuğa... Oyunculuk kumar gibidir, hiçbir işin garantisi yoktur. Gidişatım içime siniyor. Kendi istediğim yolda ilerliyorum.

Ali Sunal ile uzun süreli bir ilişkiniz var. İki tanınmış oyuncu olarak bu ilişkiyi sürdürebilme sırrınız nedir?
Tanınmak hoşuma gidiyor ama şöhret olmak gibi özel bir çabam yok. Ali de ben de şöhret psikolojisini çok umursamıyoruz. Tamamen Ali ve Gökçe olarak ayrı bir hayat yaşıyoruz. Zevklerimiz, keyif aldığımız şeyler, paylaşımlarımız aynı.eraber olduğumuzda çok eğleniyoruz. Ali çok eğlenceli biri... Ben de öyleyimdir... Mutlu olmamamız için bir sebep yok. İlişkinin sürebilmesi için emek vermek, fedakarlık yapmak gerekiyor. Bunu birlikte yapabiliyorsan ilişkiyi uzun süre ayakta tutabiliyorsun.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: