Çizmeleriniz ile dikkat çektin!

Her kadının ilk arzusu dikkat çekici, etkileyici, akılda kalınır ve güzel görünmek olunca modayı yakından takip etmek de kaçınılmaz oluyor. Uzun, birbirinden farklı ve göz alıcı çizmeler bu yılda modasını koruyor.

Kadın

Çizmeleriniz ile dikkat çektin! Mini eteklerimizin vazgeçilmezi, kış aylarının en önemli detayı olan uzun çizmeleri dolaplardan çıkarmanın zamanı geldi. Soğuyan havalar en çok şıklığımıza yaradı. Topuklu çizmelerin cazibesinde olanlar, bilhassa dizlerine kadar uzayan çizmeleri tercih eden bayanların daha iddialı oldukları ise bir başka gerçek. Yaz aylarının rahat terliklerinin aksine kış aylarının popüler çizmeleri bu yıl da birbirinden göz alıcı ve farklı modelleri ile şimdiden şıklığı bütünlemeye başladı.

Markaların da gün yüzüne çıkardıkları uzun çizmeler arasında seçim yapmanın güçlüğü bilinir olsa da; tayt, tunik ve mini etekleri de çizmesiz ve yalnız bırakmak olmaz. Görüntünüz rahatlığınızın da önüne geçiyorsa kış aylarının en popüler parçalarını şimdiden seçmeye başlayın. Çünkü çizmelerin dikkat çekiciliği asla inkâr edilemez.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: