CLİNTON'A ALDATILMA SORUSU!

ABD Dışişleri Bakanı Clinton, Çiğdem Anad, Pınar Kür, Müjde Ar ve Aysun Kayacı'nın 'Haydi Gel Bizimle Ol' programına katılacak..

Magazin

CLİNTON'A ALDATILMA SORUSU! Bu kez ağır konuk ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ilk Ortadoğu turunda uğrayacağı Ankara'da Türk kadınına sürpriz yapacak ve 8 Mart Uluslararası Kadınlar Günü öncesinde 7 Mart'ta Türk kadınları ile bir araya gelecek.

Clinton, resmi temaslarının ardından dört kadının sunduğu 'Haydi Gel Bizimle Ol' adlı programa katılacak. Alınan bilgiye göre, Clinton, Kadınlar Günü nedeniyle sıradan bir röportaj vermek yerine böyle 'özel' bir tercih yapmayı uygun buldu.

Çiğdem Anad, bu konudaki talebin Amerikan Büyükelçiliği'nden geldiğini ve Hillary Clinton'ın kendi programlarını seçmesinden dolayı hem çok şaşırdıklarını hem de çok mutlu olduklarını söyledi. Anad, şöyle konuştu: Bize 'Her katmandan kadını kucaklayan sadece sizin programınız var. Bu programda siyaset, aktüalite ve gündemdeki herşeyi konuşuyorsunuz ve de etkilisiniz. Bildik konuların dışında bir söyleminiz var. Dolayısıyla etkili bir program olarak görüyoruz. Bu yüzden sizin programınıza katılmak istiyoruz' dediler. Biz de gururla kabul ettik.

AŞK SKANDALINI SORACAK
Anad, sorularını şimdiden hazırlamaya başladığını da belirterek şöyle konuştu: 'Hillary Clinton değerli bir insan, çünkü dünyada belirleyici bir özelliği var. Öncelikle dünya politikasını soracağım. Clinton bir sorunu çözerken kadınsı ya da annelik duygularıyla mı hareket ediyor, yoksa bir demir parçası mı? Ayrıca eşi Bill Clinton'ın geçmişte yaşadığı aşk skandalı ile ilgili, özel hayatıyla ilgili sorular da hazırladık.' ' Clinton hakkında araştırma yaptım' şeklinde konuşan Aysun Kayacı ise, 'İddialı pek çok soru hazırlayacağım ama sorabilir miyim, bilemiyorum' dedi.

Moderatörlüğünü Çiğdem Anad'ın yaptığı ve NTV Televizyonu'nda yayınlanacak 'Haydi Gel Bizimle Ol' programı ilk kez Ankara'da farklı bir formatla sunulacak. Çiğdem Anad, Pınar Kür, Müjde Ar ve Aysun Kayacı'nın programına Clinton konuk olacak. Ancak İstanbul'daki stüdyolarda yapılan programın bu defa kadın konuklarının da olması ve Türk kadınlarının Hillary Clinton'a sorular yöneltmesi hedefleniyor. Programın çekileceği yer ise güvenlik nedeniyle gizli tutuluyor. Clinton kadın haklarına duyarlılığıyla biliniyor. Başkanlık adaylığı sırasında kadınları sandık başına gelmeye çağırmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: