CLOONEY'E GAY İMASI!

Bugüne kadar tam iki kez dünyanın en seksi erkeği seçilen George Clooney’nin eşcinsel olduğu iddiaları Hollywood’u sarstı

Magazin

CLOONEY'E GAY İMASI! Clooney'nin eşcinsel olduğunu söyleyen sitelerin sayısı bir anda 500 bini buldu. Bunların bazılarında "Geçen gün erkek arkadaşıyla birlikte gördüm" gibi birinci elden yorumlar da yazıldı. İddiaya göre Hollywood, Clooney'nin eşcinsel olduğunu yıllardır biliyor. Hatta Sharon Stone gibi ünlü isimlerin yardım balolarında Clooney'yi hiç çekinmeden dudaklarından öpmesi de buna bağlanıyor.

edikodular Clooney'nin yıllardır her davete tek başına katılması ve hayatında hiçbir zaman bir kadın olmamasıyla başladı. Clooney yazın bir anda eski garson Sarah Larson'la objektiflere poz vermeye başlayınca da şüpheler arttı. Bu konuda Esquire dergisinin bir sorusunu yanıtlayan Clooney'nin panikle "Hayır hayır, nereden çıkarıyorlar bunu" demesi ise son damla oldu. Şimdi magazin dünyası Clooney'den bir açıklama bekliyor.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: