CLUB ADA SEDEF’TE HAVANA SALSA RÜZGARI ESECEK

Sedef Adası’nın en yeni mekanı Club Ada Sedef’te her Cuma Havana Salsa grubu renkli ve eğlenceli performanslarıyla misafirlerinin karşısına çıkıyor. Salsa, Cha Cha Cha, Bachata gibi Küba ve Latin müziğinden oluşan repertuarlarıyla beğeni kazanan Havana Salsa grubu Club Ada Sedef’te izleyenleri büyüleyecek.

Diğer Haberler

CLUB ADA SEDEF’TE HAVANA SALSA RÜZGARI ESECEK Grubun kurucusu ve solisti ‘Moro’ lakaplı Luis Enrique Gonzalez, perküsyonist Adrian Brown, piyanist ve gitarcı Lien Reyes Martinez, Redbull lakaplı trompet ustası Yasel Valledor ve bas gitarcı Victor, grubun bayan solisti ise, Leukenia Ayala Pena hazırladıkları sahne şovları ile İstanbulluları dans ettirerek eğlendirecek. 6 Kübalı müzisyenden oluşan Havana Salsa grubu ritmik şarkıları ve dansları ile saat 20:30 – 23:30 arasında Club Ada Sedef misafirlerine keyifli anlar yaşatacak.

Keyifli bir hafta sonuna müzik ve dans dolu başlangıç yapacağınız Club Ada Sedef’te doyasıya eğlenecek tüm yorgunluğunuzu atacaksınız.

İletişim için:
0216 382 48 27 // 0533 300 09 00
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: