Coachella’da ilginç buluşma!

Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde düzenlenen Coachella Festivali'nde ilginç bir karşılaşma gerçekleşti. Hakan Sabancı-Dila Tarkan ve Hacı Sabancı-Nazlı Kayı, Coachella’da bir araya geldiler

Sosyete

Coachella’da ilginç buluşma! Hakan Sabancı ve yeni sevgili Dila Tarkan, New York’ta tatil yaptıktan sonra ABD’nin Kaliforniya eyaletinde gerçekleştirilen Coachella festivaline katıldı. Hakan Sabancı-Dila Tarkan ve Hacı Sabancı-Nazlı Kayı, Coachella’da bir araya geldiler. Dila Tarkan’ın adı daha önce de Hakan Sabancı’nın ağabeyi Hacı Sabancı ile anılmıştı.

Coachella Festivali nedir?

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde düzenlenen Coachella Festivali ilk olarak 1999 yılında yapıldı. Müzikseverlerin oldukça yoğun bir şekilde festivale ilgi göstermesi ve rağbet etmesi sonucu festival o tarihten sonra geleneksel bir hal aldı. İlk yıl sadece 1 gün süren, daha sonra iki güne yayılan festival 2012’den beri cuma gününden başlayarak 2 hafta sonu yani toplamda 6 gün sürüyor.

1999 yılında ilk kez düzenlenen festival günümüzde müziğin yanı sıra çeşitli etkinliklere, sergiler ve sanatın birçok farklı dalındaki sanatçılara ev sahipliği yapmasıyla biliniyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: