'Çoban Yıldızı' seyirciyi ağlattı!

Most Production’ın dün akşam Fox’ta yayınlanan yeni dizisi “Çoban Yıldızı” hikayesinden oyuncu seçimine, müziğinden rejisine her alanda övgüleri topladı.

Dizi Galeri

'Çoban Yıldızı' seyirciyi ağlattı! Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın başrollerinde yer aldığı, Gül Oğuz’un yönetmenliğini üstlendiği ve Gülizar Irmak’ın senaryosunu yazdığı “Çoban Yıldızı”nın dün gecce yayınlanan ilk bölümü seyirciyi derinden etkiledi.

Sosyal medyada övgüler toplayan “Çoban Yıldızı” dizisi gece boyunca trend topic listelerinin başlarında yer aldı. Gencinden yaşlısına seyirciyi ekrana kilitleyen dizinin oyuncu seçimi, senaryosu, rejisi ve müziklerine övgüler yağdı.

İlk kez böylesine farklı bir karaktere can veren Selin Şekerci, başarılı performansıyla izleyenleri derinden etkiledi. “Zühre”nin döktüğü gözyaşları ekran başındakileri de ağlattı.

Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizide başrollerin yanı sıra yer alan Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Serhat Süha Özcan, Aysun Metiner, Feyza Işık, Sahra Şaş, Taygun Sungar, Elif Çakman Öztürk, Özlem Çakar ve Neslihan Can gibi usta ve genç birçok oyuncu da performanslarıyla büyük beğeni topladı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: