'ÇOCUĞUM OLSUN İSTİYORUM'

Kenan Doğulu'nun yardım konseri birçok ünlü ismi biraraya getirdi.

Magazin

'ÇOCUĞUM OLSUN İSTİYORUM'  Kenan Doğulu, önümüzdeki ayın sonunda hizmete girecek Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Hüsnü Ayık Bakım Merkezi'ne katkı sağlamak amacıyla bir konser verdi. İstanbul Gösteri Merkezi'nde önceki akşam gerçekleştirilen konserde Doğulu, hiçbir ücret almadan sahneye çıkarak sevilen şarkılarını seslendirdi.

Konser öncesi basın mensuplarının soruların yanıtlayan Doğulu, 'Türkiye Omirilik Felçlileri Derneği'nin faaliyetlerini yakından izliyorum. Bu tarz yardım konserleri vermek bana büyük keyif veriyor. Kendimi böylece daha değerli hissediyorum. Halkımız da bu konularda çok duyarlı' diye konuştu.

Çocukları çok sevdiğini ifade eden Doğulu, 'Kardeşim Ozan'ın bir kız çocuğu oldu. Amca baba yarısı derler. Ben de kendimi baba gibi hissediyorum. Benim de çocuğum olsun istiyorum. Ama işlerimin yoğunluğundan dolayı bir durgunluğa erişmiş değilim. Sürekli koşuşturmaca içersindeyim. Bunun için şimdi evliliğe hazır değilim. Ama 3 yıl içinde evlenmek isterim' şeklinde konuştu.

Doğulu, yeğeni için bir şarkı besteleyeceğini ve bunun klibini çekerek, yeni çıkacak albümüne koyarak bir sürpriz yapmayı düşündüğünü de sözlerin ekledi. 28.50- 112 YTL arasında satılan konser biletlerinden elde edilen gelirin tamamı Türkiye Omirilik Felçlileri Derneği Hüsnü Ayık Bakım Merkezi'ne aktarılacak.

Omirilik Felçililerinin de izlediği konserde İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın eşi Hülya Cerrah ve kızı, Demet Şener-İbrahim Kutluay, Çağla Kubat, Mehmet Ali Erbil'in eşi Tuğba Erbil ve kızları Sezin ile Yasmin Erbil vardı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: