“Çocuk yetiştirmek, hayatımdaki en iyi şey”

Jennifer Garner ile olan evliliğinden Violet (7), Seraphina (4) ve Samuel (15 aylık) adlı üç çocuğu olan oyuncu ve yönetmen Ben Affleck, çocuklarını yetiştirmenin hayatının en iyi kısmı olduğunu söylüyor.

Dünya Magazin

“Çocuk yetiştirmek, hayatımdaki en iyi şey” Jennifer Garner ile olan evliliğinden Violet (7), Seraphina (4) ve Samuel (15 aylık) adlı üç çocuğu olan oyuncu ve yönetmen Ben Affleck, çocuklarını yetiştirmenin hayatının en iyi kısmı olduğunu söylüyor.

Perşembe günü katıldığı UCLA School of Theater, Film and Television Film Festival’de US Weekly’ye konuşan Affleck, “Çocuk yetiştirmek, bence bir insanın, ya da en azından benim, hayatımdaki en iyi şey” dedi.

Oscar Ödüllü Affleck, iş hayatıyla aile hayatı arasında bir denge kurabilmiş olmaktan çok memnun. Ailenin her zaman birinci sırada geldiğini söyleyen Affleck, “Eğer çocuklarla vakit geçirmek için çaba gösterilmiyorsa, bir aile kurmanın anlamı yok” dedikten sonra hem işini yapmaya hem çocuklarına vakit ayırmaya çalıştığını sözlerine ekledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: