Çocuklar Duymasın çocuklarının büyük değişimi!

"Çocuklar Duymasın", yakında Kanal D ekranında sevenleri ile buluşacak.

Dizi Galeri

Çocuklar Duymasın çocuklarının büyük değişimi! Efsane kadrosu ile yeni yayın hayatına 'merhaba' demeye hazırlanan dizinin oyuncuların fiziksel değişimleri çok şaşırtacak.

'Dominant Teyze Gönül' (Zeyno Gönenç) ile 'Zero Tuna'nın (Volkan Severcan) çocukları 'Beton Orçun' (Alp Eren Khamis) ve 'Merve'nin (Öykü Güven) ergenlik dönemine ait sorunları güldürecek.

Artık Öykü Güven 15, Alp Eren 14 yaşında. Yapımcı Birol Güven, sosyal medya hesabından dizi ile ilgili bir kare paylaştı. Güven'in paylaştığı karede, Beton Orçun'u canlandıran Alp Eren Kahmis ve Birol Güven'in kızı Merve Güven vardı. Dizinin yayınlandığı dönemde küçücük çocuklar olan ikilinin son hali görenleri çok şaşırttı.

Yeni kadrosu ile ekranlarda yer alacak dizinin oyuncularının fiziksel değişimi çok şaşırtacak. Dizinin küçük oyuncuları Öykü Güven 15, Alp Eren ise 14 yaşında. Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın yer aldığı 'Çocuklar Duymasın'dan ilk fotoğraf geçtiğimiz günlerde dizinin yapımcısı Birol Güven'den gelmişti. Dizinin Beton Orçun'u Alp Eren Khamis'in son halini görenler çok şaşırdı.​

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: