Çocuklar Duymasın ortada mı kaldı?

Geçtiğimiz hafta yerine bir başka dizinin ekrana gelmesi sonucu hangi gün yayınlanacağı merak konusu olan Çocuklar Duymasın'ın ortada kaldığı iddia edildi.

Magazin

Çocuklar Duymasın ortada mı kaldı? Kanal D'de ekrana gelen Çocuklar Duymasın ile ilgili belirsizlik sürüyor.

'Çocuklar Duymasın'a büyük şok!

'Çocuklar Duymasın'a büyük şok!Dizinin takipçileri, Pazar akşamları ekrana gelen dizinin ne zaman yayınlayacağını beklerken gerek Kanal D'den gerekse de dizinin yapımcısından konuyla ilgili bir açıklama gelmemesi, dizinin ortada kaldığı yönünde iddiaların ortaya atılmasına neden oldu.

Çocuklar Duymasın final mi yapacak? Dizinin senaristi açıkladı!

Çocuklar Duymasın final mi yapacak? Dizinin senaristi açıkladı!Son olarak 12 Kasım akşamı ekrana gelen dizinin geçen hafta yerine Hayati ve Diğerleri adlı Kanal D'nin yeni dizisi ekrana geldi. Kanalın tüm günlerinin dolu olması, Çocuklar Duymasın'ın ortada kaldığı iddialarını güçlendirdi.

Çocuklar Duymasın final mi yapıyor?

Çocuklar Duymasın final mi yapıyor?Perşembe akşamları ekrana gelen Ver Elini Aşk, yeni sezonun başlamasıyla Vatanım Sensin'in ekrana dönmesi sonucu geçtiğimiz hafta final yapan Tutsak'ın günü olan Salı'ya taşındı.

'Çocuklar Duymasın'da flaş Vatan Şaşmaz kararı

'Çocuklar Duymasın'da flaş Vatan Şaşmaz kararıKulislerde Ver Elini Aşk'ın alacağı reytinge göre, Çocuklar Duymasın'ın Salı gününe taşınabileceği de konuşuluyor. Bir diğer konuşulan konu ise, Çocuklar Duymasın'ın Pazartesi ekrana gelen Siyah Beyaz Aşk'ın reytingine göre Pazartesi'ye taşınabileceği yönünde.

Çocuklar Duymasın çocuklarının büyük değişimi!

Çocuklar Duymasın çocuklarının büyük değişimi!Bu arada, Çocuklar Duymasın çekimlerinin sürdüğü öğrenildi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: