Çocuklar Duymasın'dan büyük şok!

Kanal D'nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın'ın son fragmanı izleyiciyi şoke etti. Dizinin reytingini kurtarmak için yaratılan Tutku karakteri son fragmanda Havuç'u ele geçirip Haluk'a olan saplantısında çığır açıyor.

Dizi Galeri

Çocuklar Duymasın'dan büyük şok! Haluk’un kendisine yüz vermemesinden sonra kafayı iyice takan Tutku, Havuç’un gelmesiyle zor anlar yaşayacak ama asıl hastalıklı halini yeni tanıtımda izleyen seyirci adeta şoke oldu. Yeni tanıtımda Tutku’nun sözleri ve değişimi büyük dikkat çekti. Kafasında Haluk’u iyice saplantı haline getiren Tutku’nun şu sözleri izleyiciyi de şoke etti:

“Hayatlarından gittiğimde benim bir daha asla dönemeyeceğimi düşünmüşlerdi. Yanıldılar. Hayatlarından kolay kolay gitmeyeceğim. Bu aşktan da Haluk’tan da bu vazgeçmeye hiç niyetim yok. O ev benim olacak, Haluk benim eşim olacak, o mutlu yuva bizim yuvamız olacak!”

Fragmanda Tutku’nun Haluk’tan vazgeçmeye hiç niyetinin olmadığı ve bu uğurda herkesi ve her durumu kullanmaya hazır olduğu görülüyor.

Öyle ki büyük bir değişim içine giren Tutku’yu artık kısa ve sarı saçlarıyla göreceğiz.

Görünümünü değiştiren ve Haluk’u almak için adeta kendi içinde bir savaş açan Tutku, Meltem ve Haluk’un başına büyük bela olacak gibi duruyor.

İşte 29. bölüm 2. fragmanı:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: