ÇOCUKLAR İÇİN GİYSİLERİNİ SATIYOR

Lübnanlı bir baba ve Kolombiyalı bir annenin kızı olan ünlü şarkıcı Shakira, yardım faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.

Magazin

ÇOCUKLAR İÇİN GİYSİLERİNİ SATIYOR Son albümü için çıktığı dünya turunda kullandığı kostüm ve aksesuvarları, bakıma muhtaç çocuklara yardım için e-bay açık artırma sitesinde satışa çıkardı. Kolombiya'daki yardım kuruluşu 'Pies Descalzoz Foundation' ile anlaşan şarkıcı, imzalı iki gitarının da bulunduğu satışın yanında, Kanada'nın Toronto kentindeki konserine iki bilet ve kendisiyle tanışma fırsatını da açık artırmayla satacak.

Tanışma fırsatına şu ana kadar verilen en yüksek rakam 13 bin dolar. Dünya turunda giydiği kırmızı pelerinli elbisesi ise 10 bin dolarlık teklifle en çok ilgi gören parça. Roberto Cavalli'nin özel hazırladığı büstiyeri de en ilgi çekenlerden. Her parça için teklif verme süresi yarın sabah 6'da sona eriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: