ÇOCUKLAR İÇİN TEHLİKEYİ GÖZE ALDI

HOLLYWOOD'UN GÖZDE ÇİFTİ BRAD PİTT İLE ANGELİNA JOLİE'İN ARASINA KARA KEDİ GİRDİ. BİR SÜRE ÖNCE IRAK'A GİDEN JOLİE, ÜZERİNE ÇELİK YELEK VE KASK GİYEREK YEŞİL BÖLGE'Yİ GİRDİ. PİTT İSE JOLİE'NİN BU DAVRANIŞINI GAZETELERDEN ÖĞRENİNCE DOĞACAK OLAN İKİZ BEBEKLERİNİ TEHLİKEYE ATTIĞI İÇİN SEVGİLİSİNE KIZIP ÖFKEDEN DELİYE DÖNDÜ.

Magazin

ÇOCUKLAR İÇİN TEHLİKEYİ GÖZE ALDI Jolie, Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi olarak gittiği Irak'ta savaş mağduru Iraklılar'la biraraya gelmişti. Daha sonra 'Yeşil Bölge' olarak adlandırılan sahaya giren Jolie, Bağdat'ta, ABD Büyükelçiliği'ne dönüşen ve eski devlet başkanı Saddam'ın sarayını da içine alan 18 kilometrekarelik Yeşil Bölge'ye üzerinde çelik yelekle girdi.

Hamile olmasına rağmen kendini ve bebeklerini riske atan Jolie'nin bu fotoğraflarını gazete ve dergilerde gören Brad Pitt çok kızdı.

İlişkilerinin başından beri Jolie'ye söz geçiremeyen Pitt, güzel yıldızı sert bir dille uyardı.

Pitt'e yakın kaynaklar, 'Brad Angie'nin Amerika'da kalıp Iraklılar'la telefonda görüşmesini istiyordu ancak Angelina onu dinlemedi' şeklinde konuştu. Öte yandan Irak'ta bulunan mültecilerin çoğunun çocuk olmasının Jolie'yi harekete geçirdiği söyleniyor. Jolie, çocuklar söz konusu olduğunda gözü hiçbir şey görmüyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: