ÇOCUKLAR NE OLACAK

Ünlü pop yıldızı Michael Jackson’un ölümü esrarını koruyor. Aile tarafından özel bir pataloga yaptırılan ikinci otopsinin sonuçları açıklanmadı...

Magazin

ÇOCUKLAR NE OLACAK Los Angeles Times gazetesi, otopsilerden somut bir sonuç çıkmadığını yazdı. Sorgu hakimliği ise otopsilerin sonuçsuz çıkmasından sonra tüm umudun toksikoloji (zehir) testinde olduğunu, bu testin sonucunun da altı ile sekiz haftadan önce alınamayacağını duyurdu.

JACKSON'IN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ KOMPLO TEORİLERİ:

“Durum anormal” diyen ve son derece öfkeli olan Michael Jackson’ın ailesi, enerji dolu olduğu bildirilen Jackson’a ağrı kesici iğneyi yapan kalp uzmanı Dr. Conrad Murray’ın ölümdeki rolünün daha iyi incelenmesini istiyor. Dün bir kez daha sorgulanan Dr. Murray, hâlâ zanlı olarak görülmese de, avukat tuttu. Los Angeles polisi de Jackson ölürken yanında bulunan tek kişi olan Dr. Murray’ın şüpheli değil, tanık olduğunu üzerine basa basa bir kez daha yineledi. Ancak, polis Murray’ın otomobiline de arama yapmak için el koydu.

Aile: Kuşkular giderilsin

Jackson’ın naaşını adli tıptan teslim alan ve açıklanmayan bir yerde muhafaza eden Jackson Ailesi, “Ne olduğunu bilmiyoruz. Enjeksiyon yapıldı mı ve yapıldıysa da ne tür enjeksiyon yapıldı? Makul kuşkular giderilmeli” diyerek, olayla ilgili yeterli soruşturma yapılmadığını savunuyor. Aile adına Los Angeles’ta yapılan açıklamada, “Yaşamımızın en karanlık anlarından birinde karşı karşıya kaldığımız bu ani trajediyi anlatacak uygun kelimeler bulamıyoruz. Oğlumuz, kardeşimiz ve üç çocuk babası Michael’ı sonsuza dek özleyeceğiz” denildi.

Michael Jackson’ın ağrı kesici kullandığı ve çeşitli ilaçlar aldığı birkaç gündür basına yansıyor. Jackson’a otopsi yapan Los Angeles Bölgesi Adli Tıp yetkilileri, ünlü yıldızın reçeteli ilaçlar aldığını belirttiler. Ünlü yıldızın arkadaşı olan bir başka doktor, Deepak Chopra, Jackson’ın son dört yıldır reçeteli ağrı kesici kullanımından kaygı duyduğunu, kendisinden ilaç talebinde bulunduğunu ve bu isteğini geri çevirdğini söyledi.

Michael Jackson, 1984’te, Los Angeles’ta Pepsi Cola için reklam filmi çekilirken yaşanan bir kazada başına kıvılcım isabet etmesi sonucu hafifçe yanmıştı. Günlerce hastanede kalan Jackson’ın, ilaçlara o dönemden bağımlı hale geldiği ileri sürülüyor.

ÇOCUKLAR NE OLACAK

ÇOCUKLAR babaanneleri Katherine Jackson’ın yanında kalmak istiyor. Prince Michael Jackson I ve Paris Jackson’ın biyolojik annesi Debbie Rowe çocuklarını görmek istediğini açıkladı. Ünlü şarkıcının üçüncü çocuğu Prens Michael Jackson II’nin ise annesi bilinmiyor. Jackson, Debbie Rowe ile 1996’da evlenmişti. Üç yıl süren bu evlilikten Prince Michael Jackson I ve Paris Jackson dünyaya geldi. Ünlü şarkıcının üçüncü çocuğu Prens Michael Jackson II’nin ise annesinin kimliği bilinmiyor. Çünkü üçüncü çocuk taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya geldi. Rowe önceki gün çocuklarını görmek istediğini açıkladı.

Ortadoğu da yasta

Michael Jackson için, Ortadoğu ülkelerinde yas tutuluyor. Jackson’un bir yıl yaşadığı Bahreyn, ünlü yıldızın ardından ağlıyor. 35 yaşındaki Jassim Ali, başkent Manama’da Jackson’ın CD’sini satın alırken, “O Bahreynliydi. Bizimle yaşadı” diye konuştu. Jackson, Emir’in oğlu Şeyh Abdullah bin Hamad Isa el Halife’nin davetlisi olarak Bahreyn’e gitmişti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: