Çocuklar Sana Emanet için geri sayım başladı!

Çağan Irmak'ın yeni sinema filmi Çocuklar Sana Emanet filmi için geri sayım başladı.

Kültür-Sanat

Çocuklar Sana Emanet için geri sayım başladı! Çağan Irmak'ın yeni filmi olan başrolünü Engin Akyürek'in üstlendiği Çocuklar Sana Emanet filmi 23 Mart'ta gösterime girecek. Irmak, yeni filmi ‘Çocuklar Sana Emanet'le daha güzel bir dünyanın mümkün olduğunu sürprizlerle dolu bir kurguyla anlatıyor.

Hem televizyonda hem de beyazperdede milyonların büyük beğenisini kazanan Türk sinemasının önemli yönetmenlerinden Çağan Irmak, 23 Mart'ta gösterime girecek filmin etkileyici konusuyla gizemli bir dünyanın kapısını aralayacak.

Sinemaseverleri yarattığı dünyalarla büyüleyen Irmak'ın yeni filmi ‘Çocuklar Sana Emanet'in başrolünde yıldız oyuncu Engin Akyürek yer alıyor. Akyürek'e Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Birsen Dürülü, Ogün Kaptanoğlu ve Osman Alkaş gibi isimlerin eşlik ettiği filmin yaratacağı hissi Çağan Irmak şu sözlerle anlatıyor:

“Kendi kötülüğümüzü başkasının gözüyle görebilsek nasıl olurdu? Tüm istediğimiz zincirlerimizden kurtulmak belki de; kimseye zarar vermeden, bizi sınırlandıran, bizi yok eden tüm zincirlerden kurtulmak. Yaralayan da iyileştiren de bir insanın dokunuşu ise eğer, daha güzel bir dünya mümkün.”

Çocuklar Sana Emanet teaser:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: