Çok daha çekici görünmek elinizde

NEUBROW kaş serumu ile kaş stilinizi belirlemek sizin elinizde…

Kadın

Çok daha çekici görünmek elinizde Seksi, ciddi, asi, masum, sert, çekici, yumuşak, alımlı… Kaş şekillendirmede mucize etkiler yaratan NEUBROWkaş serumu, kaşlarınızda ifade devrimi yaratıyor. NEUBROW kaş serumu, NEULASH kirpik serumundan farklı olarak sahip olduğu özel Dual-Weight Protein Complex formülü sayesinde üç ile dört hafta içinde daha gür, belirgin ve sağlıklı kaşlara sahip olmanıza yardımcı oluyor.Seyrek, beslenmemiş ve yaşlanan kaşlar ise yoğun peptit, vitamin ve pantenol sayesinde ihtiyacı olan güce, parlaklığa ve yumuşaklığa kavuşuyor. Tatlı badem proteininin yarattığı koruyucu tabaka, kaş çizgisine yumuşaklık verirken elma özü ise canlı bir görünümü tetikleyerek kaşlarınızın daha biçimli, gür, belirgin ve sağlıklı bir görünmesine yardımcı oluyor.


Kaş stilinizi yenilemek, değiştirmek hatta kaş dökülmesine karşı daha etkili bir çözüm elde etmeniz için ihtiyacınız olan tek şey, kaşlarınıza birkaç haftalık süreç boyunca kullanımı son derece kolay olan NEUBROW kaş serumunu uygulamak. Kaşlarınızda kullanmak istediğiniz temiz ve kuru bölgeye, günde 1 kez (tercihen gecceleri) özel olarak tasarlanmış fırçasıyla sürülerek uygulanıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: