'ÇOK ERKEN KONUŞMAK İSTEMİYORUM'

Oyuncu Hakan Eratik ile birliktelik yaşayan Yeşim Salkım, ilişkisi hakkında konuştu.

Magazin

'ÇOK ERKEN KONUŞMAK İSTEMİYORUM' Yeşim Salkım, ilişkisi hakkında açıklamalarda bulundu. Salkım 'Çok erken konuşmak istemiyorum ama Hakan'la çok iyi giden bir ilişkimiz var bir senedir. Gayet güzel gidiyor. Aynı evde yaşıyoruz, herşeyi birlikte paylaşıyoruz. Evlenebiliriz de ama ben burada bunu söylerim, biraz nasip kısmettir, evlenmeyebiliriz de ama evlenebiliriz de onu söyleyeyim' dedi.

Hatalar yaptım

Çok hata yaptığını ve bu hataların kendisini büyüttüğünü anlatan Yeşim Salkım, 'Türkiye'de yaşamasaydım evlenmeden yaşardım ama bunu tercih etmedim. Çünkü bir evladım vardı. Kızımı korumam gerekiyordu' şeklinde konuştu.

Beni çok kıskandılar

'Çok kıskanıldım' diyen Yeşim Salkım, bunun nedenini de şöyle anlattı: 'Çünkü çok özelliğim var. Çok cesurum, toplum kurallarına her zaman uymaya çalıştım, çok dürüstüm, söylediğim şeyleri inkar etmedim, hiç bir şeyden korkmadım, bu çarkın kurallarına uymadım.'

Liste yapayım da görsünler

Evliliklerinin sürekli olarak gündeme getirilmesine de tepki gösteren Yeşim Salkım, 'Ben burada size bir liste çıkarayım da görün. Herkes en az 3-4 evli. Bir tek ben evlenmedim ama sadece benim evliliklerim konuşuldu' açıklamasını yaptı.Televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: