"Çok pişmanım ve Rihanna'yı geri istiyorum"

Chris Brown: "Rihanna’yı tamamen geri kazanabilmem için değiştiğimi kanıtlamam gerek"

Dünya Magazin

"Çok pişmanım ve Rihanna'yı geri istiyorum" Ünlü şarkıcı Chris Brown, 2009’da sevgilisi Rihannay’ı hastanelik edince gündeme bomba gibi düşmüştü. Çift yaşanan bu şiddet sonrasında ise ayrılmışlardı. Herkes Chris Brown’a öfke duysa da, çift son günlerde tekrar bir araya geldi. Ünlü çiftin tekrar barışması ise Rihanna’nın hayranlarını oldukça kızdırdı. Şimdilerde çift barışsa da ünlü şarkıcı yaptığı suçun hala cezasını çekmekte. Fakat Brown Rihanna’yı tamamen geri kazanmakta ısararlı.
Ünlü şarkıcı verdiği röportajda ise Rihanna’yı geri kazanabilmem için önce daha iyi bir adam olduğumu kanıtlamam gerek dedi ve yaşadığı süreci verdiği şöyle anlattı:

“Yaptığım her şeyin sorumlusu benim. Şimdi elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. İşlediğim suç yüzünden ne kadar üzgün olduğumu anlatamam. Yaşadığımız olay hayatımın en kötü deneyimiydi. Rihanna mükemmel bir insan ve beni affettiği için ona minnettarım. Şimdi Rihanna’yı tamamen geri kazanabilmem için önce daha iyi bir adam olduğumu kanıtlamam gerek”.

Rihanna’nın sevenleri hala Chris Brown’un ikinci bir şansı hak etmediğini düşünseler de Brown değiştiği konusunda ısrarlı. Onu eleştirenlere cevabı ise gayet sakin; “ İnsanların kendi düşüncesi ve onları suçlayamam, hepsi benim suçumdu ama ben artık büyüdüm” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: