'CONDOM' ARTIK ÖZGÜR

Tuğba Ekinci'nin 'Condom' adlı yeni şarkısına RTÜK'ten izin çıktı.

Magazin

'CONDOM' ARTIK ÖZGÜR 'O Şimdi Asker' adlı şarkısıyla tanınan ve sivri dilli olmasıyla dikkat çeken Tuğba Ekinci, şimdi de 'Condom' adlı yeni şarkısıyla ses getireceğe benziyor. Şarkının sözleri ve klibi için RTÜK'ten izin bekleyen Ekinci, sonunda muradına erdi.


RTÜK'ten izin çıkan klip ve albümün tanıtımı, 31 Mart'ta Çırağan Sarayı'nda yapılacak. Şarkının sansüre uğrayacağından çekindiği için bugüne kadar konuşmamayı tercih eden Ekinci, 'Her şeyden önce alelade yapılmış bir şarkı değil. Aile planlamasının işlendiği programlarda sürekli olarak kadınlar kullanılıyor ama hiçbir şey öğretilmiyor. Condom'un tıbbi bir malzeme olduğunu unutmamak lazım. Bunun utanılacak bir yanı yok. Ayrıca dünyada 'Condom Günü' kutlanıyor ve dünyanın her yerinde seminerler ve birçok çalışmalar sürdürülüyor. Bu bilinci şarkıya aktarmak bana kısmetmiş. Yakında büyük bir reklam kampanyasıyla da ekranlarda olacağım' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: