CONRAD ISTANBUL'DA GASTRONOMİ GÜNLERİ BAŞLIYOR!

Konuk Şef Dominique Perrot en leziz yemeklerini sizler için hazırladı! Fransız gastronomisinin en seçkin yemeklerinden oluşan yedi farklı tabağı, 4–5 Kasım tarihlerinde en özel Fransız şarapları eşliğinde tatmaya ne dersiniz?

Magazin

CONRAD ISTANBUL'DA GASTRONOMİ GÜNLERİ BAŞLIYOR! Mania Gurme, Conrad İstanbul ve yiyecek içecek ürünlerinin uluslarası pazarlama faaliyetlerini üstlenen Sophexıa Fransız Tarım Bakanlığı’nın da katkılarıyla çok özel bir akşam yemeği hazırladı. Gastronomi açısından da önemli bir değere sahip olan bu akşam yemeği 4-5 Kasım tarihlerinde sizlerle buluşuyor.

Ünlü Fransız Şef Dominique Perrot (François Miterrand’ın eski şefi)’un 7 farklı lezzetten oluşan büyüleyici mönüsü, Mania Gurme’nin özenle seçtiği Fransız şaraplarıyla eşleştirildi.

Conrad İstanbul, Monet Restoran’ın deneyimli personelinin servisiyle sunulacak olan bu özel yemek, davetlilere unutulmaz bir gecce yaşatmayı garanti ediyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: