ÇÖPÇATANLARDAN İLGİNÇ UYGULAMA!

Yolda gördüğünüz yakışıklı veya sarışınla iletişim kurmanın incelikleri

Magazin

ÇÖPÇATANLARDAN İLGİNÇ UYGULAMA! Yolda gidiyorsunuz, ışık yandı durdunuz. Yandaki arabada bir afet var ve size gülümsedi. O sırada telefon çaldı ve 1 saniye için gözünüzü telefon ekranına kaydırdınız. Tekrar yanınıza baktığınızda "puf" sarışın ve arabası yol almış bile. Size kalan, arabasının arkadan görünüşü. Hoşçakal ilk görüşte aşk!

İşte bu duruma bozulan bazı girişimci(!) şahıslar olaya el koymuş ve sarışın güzeli sizin için bulmuş. Hem de internette.

Amerika'da gittikçe popülerleşen Quick Car FlirtingYou isimli özel site bir nevi flörtöz sarı sayfalar niteliğinde. Üyeler siteye plakaları ile birlikte kaydoluyor. Sizi arayan ya da sizin aradığınız kişi bulunduğunda site üzerinden mesajlaşmak suretiyle gerekli bağlantı kuruluyor, gerisi size kalmış...

Siteye üye olurken bilgilerinizin (içki, sigara kullanıp kullanmadığınız gibi) diğer üyelere açık veya kapalı olması tercihini siz yapıyorsunuz. Dolayısıyla kişisel gizlilik ve güvenlik ayarları tam anlamıyla kontrol altında.

Eminim güzide yurdumun trafik çilesi altında saatlerce bunalanlar arasında bu fikri beğenenler ve "bari şu sıkıntıyı çektiğime değsin, her sabah yolda karşılaştığım gözlüklü esmer kızla tanışayım" diyenler çıkacaktır. Malesef size iyi haber veremiyorum çünkü site henüz sadece ABD'de aktif durumda ama eminimki her tür yeniliğe cengaver bir hamle ile atlayan birileri çıkacak ve bu güzide hizmeti(!) yakında Türkiye'ye de getirecektir.


Habertürk

Bunlarda ilginizi çekebilir: