'COSBY AİLESİ'NİN YERLİ VERSİYONU GELİYOR!

80’li yıllarda tüm dünyada izlenme rekorları kıran "Cosby Ailesi" dizisi, "Canımın İçi" adıyla Türkiye’ye uyarlandı. Başrolünü Perran Kutman’ın oynadığı dizi, 23 Nisan’da Star TV’de başlıyor.

Magazin

'COSBY AİLESİ'NİN YERLİ VERSİYONU GELİYOR! 80’li yılların unutulmaz dizisi "Cosby Ailesi" (The Cosby Show), yerli versiyonuyla çok yakında ekranda olacak. Türkçe’ye "Canımın İçi" adıyla uyarlanan, Adam Film ve Akbel Film’in ortak yapımcılığında çekilen dizi, 23 Nisan’da Star TV’de başlayacak. Türkiye’de dünya yayın standartlarına uygun şekilde 25-30 dakika yayınlanacak ilk dizi olan "Canımın İçi", hafta için her gün haberlerden sonra izleyiciyle buluşacak. Orijinalindeki Bill Cosby karakterinin yerini Perran Kutman’ın oynadığı şakacı anne figürüne bıraktığı dizinin yönetmenliğini Hakan Algül üstlendi. Senaryo ise "Patron Kim", "Bir Kadın Bir Erkek" gibi ses getiren sit-comlara imzasını atan Murat Dişli’nin imzasını taşıyor.

Dört çocuklu bir ailenin başından geçen maceraları komik bir dille ekrana getirecek "Canımın İçi"de Perran Kutman, evin annesi ve aynı zamanda jinekolog olan Nazan’ı, Levent Öktem avukat babayı, Hare Sürel, Sercan Badur, Cansu Aşkın ve Nisa Melis Telli ise onların çocuklarını canlandırıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: