Craig David Türkiye’yi çok sevdi!

Palmarina Bodrum açılışı için Türkiye’ye gelen Craig David, Bodrum’un ardından İstanbul’u gezdi!

Dünya Magazin

Craig David Türkiye’yi çok sevdi! Tüm dünyada şimdiye kadar 13 milyondan fazla albüm satışı gerçekleşen, Grammy ödülü alan, İngiltere’nin en beğenilen R&B sanatçılarından Craig David 22 Haziran’da Palmali Turizm Grubu’nun davetlisi olarak Palmarina Bodrum’un açılışında sahne almak üzere Bodrum’a gelmişti.

İlk gelişinde bu büyülü yarımadadan çok etkilendiğini söyleyen ve geçtiğimiz hafta sonu Bodrum’a ikinci kez gelen dünyaca ünlü şarkıcı, Palmarina Bodrum’un içindeki Billionaire Club’da birbirinden ünlü simaların konuk olduğu özel bir partide DJ olarak performans sergiledi.

Bodrum’un ardından hafta başında İstanbul’u görmek isteyen David, Palmali Holding bünyesindeki The Istanbul Edition’da konaklıyor. Kapalıçarşı’dan Adalar’a kadar geniş bir turistik gezide bulunan Craig David, “İstanbul fantastik bir şehir. İnsanın buraya aşık olmaması mümkün değil. Bundan sonra Türkiye’ye daha sık gelip, tatillerimin bir kısmını burada geçireceğim” dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: