Cratos Premium Otel yine fark yarattı!

Cratos Premium Otel'in 'Lazy Suzi'si..

Diğer Haberler

Cratos Premium Otel yine fark yarattı! Geçtiğimiz akşam yine bir ilke imza atan Cratos Premium Otel, misafirlerine yemek öncesi muhteşem bir Gastronomi Şöleni yaşattı. Kokteyl hem gözlere hem de damaklara hitap ederken, hiç şüphesiz kokteyle Lazy Suzi masası damgasını vurdu. Görsel bir şölene dönüşen akşamda birbirinden lezzetli ve Cratos’a özel sunumlar da misafirlerin büyük beğenisini kazandı.


Sunumların arasında; taze çilek, yaban mersini püresi ve şampanyanın dansıyla CRATOS ROYALE, ev yapımı karpuz püresi şurubu, taze yaban mersini, sprite ve taze nane yaprağının mükemmel uyumu ile FULL HAUSE damaklarda alışıla gelmişin dışında tatlar bırakırken, Lazy Suzi’nin masasında ise Uramaki, Kappamaki, California Roll, Kani makİ sushi çeşitleri, havyaralı, somonlu ve jumbo karidesli kanepeler parmakları ısırttı..


İbrahim Tunuslu (Executive Chef) ve Ruşen Uludağ ( FB Müdürü) bu gecenin asıl mimarlarıydı. Her ikisi de kendi bölümlerinin en aranılan isimleri ve uzmanları, bir çok zincir otelde görev yapmış yetenekli isimler. Her Cumartesi tüm konuklara sunulması planan Gastronomi Şöleni tüm meraklılarına Cratos Premium Otel ayrıcalığı ile kapılarını açıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: