CRUISE & HOLMES BERABERLİĞİ BİTMEK ÜZERE!

Yaklaşık dört yıl önce evlenen Katie Holmes ve Tom Cruise boşanma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Çift, evlerinde aynı katta bile yaşamıyor!

Magazin

CRUISE & HOLMES BERABERLİĞİ BİTMEK ÜZERE! Katie Holmes ve dört yıldır evli olduğu Tom Cruise arasında ayrılık rüzgarları esmeye başladı. Katie Holmes'ün yakın dostları, "Katie, Tom ile tanıştığında çok genç ve tecrübesizdi. O kadar ünlü bir Hollywood yıldızıyla evlenmek onun için bir rüyaydı. Ama dört yılda bazı şeyleri fark etmeye başladı. Evliliklerinin bir yıl daha süreceğini sanmıyorum" diye konuşuyor. Dostları Holmes'ün psikolojisinin çok bozuk olduğunu söylüyor ve ekliyorlar:

FAZLA DAYANAMAZ
"Hayatları Scientology tarikatı çevresinde dönüyor. Çocuğunu bile istediği gibi yetiştiremiyor. Kimseyle, hatta ailesiyle bile görüşemiyor. Bu şartlarda fazla dayanamaz." Evliliğinin yürümeyeceğine inanan Holmes'ün, kariyerine odaklanıp boşanma davası açmayı planladığı söyleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: