'CSI' YAYINDAN KALDIRILDI!

Ekonomik krizin büyük ölçüde eklediği dizilerden biri daha yayından apar topar kaldırıldı...

Magazin

'CSI' YAYINDAN KALDIRILDI! TRT'de yayınlanan 'Canını Sevdiğimin İstanbul'u' dizisi büyük ümitlerle başlamıştı.

Hatta başrolde oynayan Tuba Ünsal ve Vural Çelik, çeşitli televizyon kanallarındaki programlarda dizinin kriminal komedi olarak Türkiye'de bir ilk olduğunu belirtmiş ve diziye çok inandıklarını söylemişlerdi.

Amerika'ya yerleşmeyi düşünen Tuba Ünsal, bu diziyle birlikte planlarını da askıya aldığını belirtmişti. Ünsal, Saba Tümer'in programında uzun bir süredir çalışmaları süren diziye olan umudunu dile getirmişti.

Replik Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin ekibi geçen hafta biraraya gelerek reytinglerin iyi gitmediği diziyle ilgili bir toplantı düzenledi.

Vural Çelik ve Tuba Ünsal'ın gelmedikleri toplantıda, bu hafta ilk iki bölümün kolajının yayınlanmasına karar verilirken ekipten de ücretlerinde indirim yapmaları istendiği öğrenildi.

Salı günleri yayınlanan dizi, bu hafta Çarşamba akşamı yayınlandı. Oyuncular da dahil olmak üzere tüm ekip dün akşam kolaj yayınlanmasını beklerken stoktaki 3. bölüm yayına girdi.

Asıl sürpriz ise dizinin sonunda yaşandı. Televizyon Gazetesi'nin edindiği bilgiye göre, oyuncular da dahil olmak üzere, Cumartesi günü 4. bölümün çekimleri için hazırlanan ekip, jenerikten sonra 'SON' yazısını görünce şaşkına döndü.

Dizinin ekibe haber bile verilmeden neden böyle apar topar bitirildiği ise merak konusu oldu.
(Televizyon Gazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: