Çukur dizisiyle ilgili flaş iddia!

Show TV ekranında izleyicilerle buluşan Çukur dizisinde Aras Bulut İynemli'nin hayat verdiği Yamaç karakteriyle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Dizi Galeri

Çukur dizisiyle ilgili flaş iddia! Pazartesi günlerinin reyting rekorları kıran dizisi Çukur, Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Ocak ayında özel kanalların reklam azlığı nedeniyle dizi yayınlamadığı şu günlerde, sezon finali gibi bir bölümle tatile giren Çukur diziyle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Dizinin yeni bölümü öncesinde önceki hafta yayınlanan 2. sezon 15. bölümde, Yamaç karakteri vurulmuştu.

Her ne kadar başrol oyuncusu olması nedeniyle Aras Bulut İynemli’nin projeden ayrılması beklenmese de, bu durum tam tersi olabilir. Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, bugünkü köşesinde konuyla ilgili aldığı bilgileri paylaştı:

“Yamaç vuruldu. Şimdi ne olacak? Bir ipucu, belki dizinin geleceğiyle ilgili olabilir. Söylenenler şöyle: “Her an herkes ölebilir. Oyuncular ve karakterleri çok güçlü. Fakat bir karakter tıkanıyorsa, onu da sürüklemenin bir anlamı kalmıyor. Gidişat bu anlamda sürprizleri beraberinde getirecek.” Ucu açık bir mesaj… Dizinin her karakteri bizlere veda edebilir. Diziyi götürecek oyuncular da yeteri kadar mevcut, özetle söylenen bu.”

Çukur'da vurulan kim olacak?

Çukur'da vurulan kim olacak?



Çukur eski günlerine dönecek mi?

Çukur eski günlerine dönecek mi?

Bunlarda ilginizi çekebilir: