Çukur dizisiyle ilgili flaş iddia!

Çukur dizisinde Akın Koçovalı karakterini canlandırmak için ünlü oyuncu Ekin Koç'un diziye katılacağı iddia edildi.

Dizi Galeri

Çukur dizisiyle ilgili flaş iddia! Show TV'nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur, yılbaşı tatili öncesi yayınlandığı 48. son bölümüyle kafaları karıştırmış, merak uyandırmıştı. Ormanda beklerken bir anda kurşun yiyen Yamaç sadece 'Neden?' diye sorabilmişti. Çukur'da heyecan git gide artarken, dizini adrenalinini yükseltecek ünlü bir ismin kadroya dahil olacağı iddia edildi.

Son olarak Blu TV'de yayınlanan Bozkır dizisi ve Şampiyon filmiyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Ekin Koç'un, Çukur dizisinde Akın Koçovalı karakterine hayat vereceği öne sürüldü.


Yamaç'ı, Selim'in oğlu Akın mı vurdu?

Dizide Yamaç'ın vurulmasının ardından ateş edenin kim olduğu merak konusu olurken, bugüne kadar ortaya çıkmayan Selim'in oğlu Akın Koçovalı'nın Yamaç'ı vurduğu iddia edildi. Diğer bir ihtimal ise, araba farının ışığında silüeti görünen kişinin Medet olduğu.

Akın Koçovalı, Ekin Koç mu olacak?

Geçtiğimiz sezon finalinde hakkında tüyolar verilen ve izleyicinin zihninde karışıklığa neden olan Akın Koçovalı karakterinin sezon arasından sonra diziye katılacağı öğrenildi. Akın rolü için düşünülen ismin ise son olarak Şampiyon filminde oynayan genç oyuncu Ekin Koç olduğu iddia ediliyor. Ancak dizinin yapımcısından konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: