Çukur kafaları karıştırdı!

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un 16. bölüm 2. fragmanı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Dizi Galeri

Çukur kafaları karıştırdı! Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Deniz Çiçek, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal ve Perihan Savaş'ın paylaştığı Çukur'un 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Medet'in panik olduğu sahne akıllara "Vartolu ölecek mi?" sorusunu getirdi.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde silahların çekildiği Çukur'da Vartolu ve İdris karşı karşıya gelmişti. Yamaç, Vartolu gerçeğini bildiği için silahların ortasına kendini atmıştı.

Yamaç, Vartolu'ya söyledi!

Yamaç, Vartolu'ya söyledi!İdris Baba yaşananlardan sonra Vartolu'nun gitmesini emrederken, "Ya tabutla çıkacak Çukur'dan ya da kendi isteğiyle gidecek!" demesi Yamaç'ı zor duruma sokuyor. Yamaç, ağabeyi olan Vartolu'ya gitmesi gerektiğini söylerken, Vartolu'ya bildiğini söylemek zorunda kalıyor.

Çukur’u terk etmemek konusunda ısrarcı olan Vartolu, bu uğurda ölümü bile göze aldı. Hal böyle olunca gerçekleri öğrenen Yamaç’a da aralarını bulmak kaldı.

Çukur'da yüzleşme devam ediyor!

Çukur'da yüzleşme devam ediyor!Erkan Kolçak Köstendil'in canlandırdığı Vartolu karakteri izleyiciyi derinden sarstığından kimse Varolu'nun diziden çıkmasını, ölmesi istemiyor. Vartolu ölürse diziyi izlemeyeceklerini söyleyen izleyiciler, Vartolu’yla ilgili endişelerini de dile getirdi.

Youtube’da trend videolar listesinde 6. sırada yer alan fragman, bu akşam ekranlara gelecek yeni bölüm için herkesi heyecanlandırdı.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: