Çukur şok etkisi yarattı!

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur dün yayınlanan bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitledi. Çukur dizisinin 17. bölümüne yeni katılan Alperen Duymaz’ın canlandırdığı Emrah Amir karakteri sosyal medyada tepki topladı.

Dizi Galeri

Çukur şok etkisi yarattı! Show TV'nin fenomen dizisi haline gelen Çukur'un başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Deniz Çiçek, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal ve Perihan Savaş'ın paylaşıyor.

Çukur dizisinin dün yayınlanan bölümüne Emrah Amir rolüyle katılan Alperen Duymaz'a sosyal medyadan tepki yağdı. Kendisini makas attığı için durduran trafik polisine sergilediği tavırlar dizinin hayranlarını kızdırdı. Çukur’un yeni anti kahramanı Emrah Amir’in tepki çeken sahnesi ise trafik polisini azarladığı anlar oldu. Kullandığı araçla makas atan Komiser Emrah’ı trafik polisi ceza yazmak için durdurdu. Ancak buna çok sinirlenen Emrah, harita açarak kendisini Kars Digor’a göndereceğini söyleyerek azarladı. Bu sahneler sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Twitter’da Emrah Amir hashtag’i TT listesine girdi.

İşte Emrah Amir'in tepki çeken o sahnesi:

Video yüklenemedi...Diziye hızlı bir giriş yapan Emrah Amir, Vartolu'nun uyuşturucu ürettiği evi tek başına havaya uçurması izleyicilere geçen bölümlerde kumarhaneyi basan Serdar ile Yamaç'ın karşılaştığı sahneyi hatırlattı. Yamaç'ın sinir krizi geçirdiğinde şarkı dinleyerek kendinden geçmesiyle Emrah Amir'in şarkı dinleyerek evi havaya uçurması büyük bir benzerlik yarattı.

Son sahnelerde ise Çukur’a baskın düzenleyen Emrah, İdris Koçovalı da dahil onlarca kişiyi gözaltına aldı.

Dizide geçen hafta öldürüldü gibi gösterilen ve son bölümde cenazesi kaldırılan Vartolu’nun da hiç bir sahnede rol almaması seyircinin tepkisini çeken diğer konu oldu. Dizinin hayranlarını Emrah karakterini sevmezken, Vartolu’yu özlediklerini ve onsuz dizinin tadı olmadığı yorumlarını yaptılar.

İzleyiciler, Sena ve Emrah Amir'in karşılaştığı sahnenin 3 defa gösterilerek aralara reklam atılmasına da tepki gösterdi. Her hafta dizinin sonunu 2-3 kere izleyip daha sonra yeni bölümden ilk sahnenin gösterilmesine izleyiciler "Bir şey olacak diye bekliyoruz, olduğu da yok!", "3 kere aynı şeyi izletmek yuh artık!" gibi yorumlarda bulunuldu.

İşte sosyal medyadaki Vartolu ve Emrah karakteriyle ilgili yorumlardan bazıları:


Çukur 18. bölümünden ilk sahne yayınlandı.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: