Çukur'da heyecan artıyor!

Ay Yapım imzalı Çukur’un senaryosunu Gökhan Horzum yazarken, yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka, Alperen Duymaz gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor.

Dizi Galeri

Çukur'da heyecan artıyor! Çukur’un bu akşam ekrana gelecek 18. bölümü heyecanlı dakikalara sahne olacak. Komiser Emrah’ın Çukur’a gelmesiyle Koçovalılar yeni bir düşmana sahip olur. İdris, karşılaştığı büyük tehlikeden kurtulmaya çalışırken, Yamaç ise yeni düşmanını tanıyacaktır. Aynı zamanda ağabeyi olan Komiser Emrah, en çok Sena’yı etkileyecektir. Sena geçmiş korkularıyla yüzleşirken, Selim’in siper olduğu kurşunlar, tüm taşları yerinden oynatacaktır. Bu sırada İdris ise karşılaşacağı sürprizle hayatının en büyük şokunu ve pişmanlığını yaşayacaktır.

Geçtiğimiz bölümde Kasım’dan Vartolu’nun İdris’in oğlu olduğunu öğrenen Paşa, fragmanda her şeyi İdris’e anlatınca izleyenler de şoke oldu.

“Çukur iyice karışacak!”, “İdris Baba işin içinden nasıl çıkacak acaba?”, “Çık gel Vartolu baban da öğrendi her şeyi!” gibi yorumlar yapan izleyiciler, gerçekleri öğrenen İdris’in ne yapacağını merakla bekliyor. Youtube’da trend videolar listesinde 3. sırada yer alan fragman, heyecanı iyice arttırdı.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: