Çukur'da işler karışacak!

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'ın 15. bölüm 2. fragmanı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. 14. bölümde duygu seli yaşayan izleyici Vartolu'nun yanında olmuştu fakat bu bölümde Vartolu'nun tavırları izleyiciyi kızdırabilir...

Dizi Galeri

Çukur'da işler karışacak! Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Deniz Çiçek, Erkan Kolçak Köstendil ve Ercan Kesal'in paylaştığı Çukur'da işler 15. bölümde karışacak.

Yamaç’ın uğraşları sonucunda İdris’in bir oğlunun daha olduğunun, bu sırrı da Paşa’nın sakladığının ortaya çıkması; İdris’in Paşa’yı kovmasına neden oldu.

Paşa ve Emmi tam Çukur’dan gidecekken, Vartolu’yla karşılaşmaları ise Çukur’un karışmasını sağladı.

Vartolu’nun onları götürüp, işkence yapması İdris Baba için bardağı bir hayli taşırdı.

Dizinin aksiyonunu çok seven ve bu duruma bir hayli şaşıran izleyenlerin bir çoğu; “Silahlar konuşacak galiba yine!” diyerek 15. bölümü merakla beklediklerini belirtiyor.

Bazıları da birkaç bölümdür Selim’in ortada görünmemesine bir hayli takılmış durumda, Selim’in nerede olduğunu merak eden izleyiciler; bu konuyu da dile getirmekten geri kalmıyorlar…

Çukur’da çıkan bu savaşın nasıl sonlanacağı konusunda tedirgin olan izleyiciler, çok sevdikleri Vartolu’nun başına bir şey gelsin hiç istemiyor olsa da Vartolu'nun yanlış alacağı bir karar izleyicinin fikrini değiştirebilir.

İşte 15. bölüm 2. fragmanı:

Videoyu izlemek için tıklayınız

Bunlarda ilginizi çekebilir: