Çukur'da Vartolu şoku!

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un dün akşam yayınlanan bölümü izleyici şoke etti.

Dizi Galeri

Çukur'da Vartolu şoku! Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Dilan Deniz Çiçek'in paylaştığı Çukur dizisinin final sahnesi izleyici şoke etti.

Çukur’un finalinde, Yamaç, İdris Koçovalı, Selim ve onlarca adamı Vartolu’nun mekanını bastı ve büyük bir çatışma yaşandı. Final sahnesinde ise Vartolu’nun arabasıyla kaçmaya çalıştığı göründü. O anlarda, Beyefendi’nin adamları olduğu tahmin edilen siyah kıyafetli kişiler minibüsle Vartolu’nun aracının önünü kesti ve kurşun yağdırdı. Araçta Vartolu olduğu izlenimi verilen kişi kurşunların hedefi oldu ve öldü. Saldırganlar son olarak ise araca bomba atarak havaya uçurdu. Vartolu’nun kardeşi olduğunu bilen Yamaç ise büyük bir şok içinde o anları izledi.

Çukur'un bu haftaki etiketi Babamın Oğlu'ydu. Çukur, Twitter üzerinde bu hafta da TT oldu. İzleyiciler final sahnesinin ardından bir çok yorumda bulundu. Bu durumun ardından izleyiciler

-Yamaç, Aliço'nun kimsesiz arkadaşını araca yerlelştirdi
-Yamaç şaşırdı çünkü Beyefendi'nin adamlarını beklemiyordu.
-Vartolu ölmedi her şey Yamaç'ın planı...
-Bir de bakıyoruz, Beyefendi Vartolu'yu kurtarmış oluyor
-Ya nasıl izliyorsunuz diziyi! Yamaç Aliço'dan kimsesiz bir arkadaşını istedi. Vartolu'ya öldü süsü verecekti.
-Yamaç, Aliço, Meke ve Celasun Vartolu'yu kurtardı. gibi teoriler yürüttü.

İşte Çukur'un final sahnesi...

Video yüklenemedi...Çukur gelecek hafta yayınlanacak olan 17. bölümün ilk sahnesi yayınlandı. İzlenen bölümün ardından tabutlu sahneyi gören izleyiciler şok olmaya devam etti.

İşte Çukur'un 17. bölüm ilk sahnesi:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: