Çukur'dan ilk sahne tanıtımı!

Her pazartesi izleyicisini ekran başına kilitlemeyi başaran Çukur, bu haftada ilgi odağı olmayı başardı. Show TV'de yayınlanan dizinin son bölümü izleyiciyi merak içinde bıraktı.

Dizi Galeri

Çukur'dan ilk sahne tanıtımı! Show TV’de sevilen dizisi Ay Yapım imzalı Çukur’un 26. bölümünden ilk sahne yayınlandı.

İdris Koçovalı, “Kızımı koruyacaksan eğer, yaşadığın hayatın içine sokmayacaksan al, götür, evlen, nerede istersen mutlu yaşa diyecektim ama sen mahallenin çocuklarını kendine koruma yapmışsın!” sözlerine karşı sesini yükselten Vartolu’ya babası olduğunu hatırlatacak bir ses tonuyla karşılık veriyor. İdris’in, tarafını seçen Vartolu’ya, “Çukur’un babası olacaksan eğer Saadet’in kocası olamazsın!” sözleriyle meydan okuduğu anlar heyecanı yükseltiyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her Pazartesi, izleyiciyi ekran başına kilitliyor.


Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Show TV'nin fenomen dizisi Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Alperen Duymaz, Nebil Sayın ve Ahmet Tansu Taşanlar gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.


Her bölümüyle olduğu gibi 25. bölümüyle de ilgi çeken Çukur'un yeni bölümü merakla bekleniyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak 26. bölümden ilk sahne izleyici ile paylaşıldı.

İşte "Çukur"un 26. bölümünden ilk sahne:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: