Çukur'un aşıkları Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu karantinada da ayrılmadı!

Çukur dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu, geçen aylarda Cihangir'de görüntülenmiş ve ilişki belgelenmişti. Çiftin karantinada da birlikte olduğu ortaya çıktı.

Magazin

Çukur'un aşıkları Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu karantinada da ayrılmadı! Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu, basın mensuplarından uzakta bir hayat yaşasa da, aşk ortaya çıktıktan sonra dizinin hayranları tarafından sıkı takibe alındılar. Hayranlar, iki ismin karantinayı birlikte geçirdiğini ortaya çıkardı. Sözcü'nün haberine göre; Çukur’un evden çekilen bölümlerinde Rıza Kocaoğlu, Hazal Subaşı'nın önünden geçti ve bu görüntü izleyicilerin gözünden kaçmadı. En son Seferihisar Belediyesi için 23 Nisan'da “Evde Kal” videosu hazırlayan ikili aynı kütüphanenin önünde kayıt yaptı.

‘YAKINDA NİŞAN MI VAR?’

Bu görüntülerin hemen ardından Hazal Subaşı'nın annesi Rukiye Gençyiğit'in kızının doğum gününü nişan tepsisi ile kutlaması ise çarpıcı bir detaydı. Hayranlar, bu durumu “Annesinden onay çıktı, yakında nişan mı var acaba?“ diyerek yorumladı. (Kaynak: aksam.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: