Çukur'un müzikleri sıktı!

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur, yayına girdiğinden beri konusu ve oyunculuklarıyla olduğu kadar müzikleriyle de konuşulmaya devam ediyor.

Dizi Galeri

Çukur'un müzikleri sıktı! Show TV’nin reyting rekortmeni Çukur, sezon başından beri konusu ve oyunculuk performanslarının yanı sıra müzikleriyle de gündemden düşmüyor.

Ancak son dönemde dikkat çeken bir durumu Posta yazarı Mesut Yar, "Bir Değişim Şart" başlıklı yazısında şu şekilde ele alıyor:

"Çukur" (Show TV) sezonun başından beri müzikleri en zengin dizilerden biriydi. Ama son birkaç haftadır aynı şarkılar üzerinden izleyicisine ezber yaptırıyor…

Gazapizm imzalı "Bu hayatın heyecanı yok", Ceylan Ertem yorumlu "Zalim" ve Eypio'nun "Gömün beni çukura" isimli şarkılarını döndür Allah döndür…

Bu haliyle dizide aynı şarkıların farklı kliplerini izleyip duruyor gibiyiz… Neyse. Bir de şu var ki saydığımız şarkıların Youtube tıklamaları şarkı başına milyonlarla ifade edilebilecek kadar arttı. Bu da sanatçı için iyi bir gelir kapısı demek…"

"Çukur"un müziklerden sorumlu yetkilileri sesini kitlelere duyurmak isteyen birçok iyi yorumcu ve besteciye de bir el atabilir mi? Sevabının yanında hem de bir değişiklik olur!"

Bunlarda ilginizi çekebilir: